کد خبر : ۳۷۲۸۶ - تاریخ انتشار : یکشنبه , ۱۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۷ ۱۲:۳۷
تیم تکواندو بانوان در رشت اردو می‌زند

 تیم‌ ‌ملی تکواندو بزرگسالان بانوان که خود را برای حضور در مسابقات بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند جهت پیگیری تمرینات خود به مدت یک هفته‌ در رشت و به میزبانی گیلان اردو می‌زند. ملی‌پوشان تکواندو بانوان روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه عازم رشت می‌شوند.

طبق گفته مه‌رو کمرانی، سرمربی تیم‌ ‌ملی بانوان این اردو ابتدا به مدت یک هفته‌ برگزار خواهد شد و اگر شرایط به گونه‌ای باشد که در روند آماده‌سازی ملی‌پوشان مشکل ایجاد نشود احتمالا زمان و مدت آن تمدید خواهد شد.

ناهید کیانی  در  وزن ۴۹‌- کیلوگرم، طیبه پارسا در وزن ۵۷ - کیلوگرم، کیمیا علیزاده در وزن ۶۲ - کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در وزن ۶۷ -، هانیه اخلاقی در وزن ۷۳ -، زهرا پور اسماعیل ۷۳ + ترکیب تیم‌ ‌ملی ایران در اردوی پیش‌رو را تشکیل می‌دهند.

ملی‌پوشان تیم‌ ‌ملی بانوان در این یک هفته‌ تمرینات مشترکی را با تیم منتخب استان گیلان برگزار می‌کنند.

هم‌چنین کیانا اخوان در وزن ۴۶ - و سودابه پورصادقی در وزن ۴۹ - کیلوگرم نفراتی هستند که در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا به میزبانی ازبکستان موفق به کسب سهمیه شدند که برای حضور در این مسابقات عازم این کشور می‌شوند.

در این اردو مهسا پورمیرزایی، دنیا محمدی، مریم ملکوتی‌خواه، زینب اسماعیلی، پریسا جوادی، زهرا شیدایی و الهه شیدایی به عنوان حریف تمرینی حضور دارند.

هدایت این تیم را مه‌رو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی، مهناز حسین‌زاده، زهرا حاجی‌وند به عنوان مربی در اختیار دارند.http://womensport.ir/37286/تیم-تکواندو-بانوان-در-رشت-اردو-می‌زند