کد خبر : ۳۶۹۲۷ - تاریخ انتشار : چهارشنبه , ۱۹ / مهر / ۱۳۹۶ ۱۶:۲۰
آخرین امید های آینده سازان در گرو موافقت فدراسیون فوتبال

به گزارش ورزش بانو، اسماعیل پناهنده مدیر ورزش قهرمانی سپاهان اعلام کرد: پیشنهاد ما برای آنها این بود که سپاهان بحث البسه، اسکان و رفت آمد و در کل تمامی هزینه‌ها به غیر از بحث قراردادمالی بازیکنان را برعهده بگیرد چرا که قرارداد بازیکنان تیم در فصل گذشته بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون بوده است که اگر در کل جمع بزنیم تنها هزینهٔ قرارداد بازیکنان بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون می‌شود که البته قبول نکردند.

این ادعا از سوی سعید موحدی مدیر عامل باشگاه آینده سازان رد شد و او بیان کرد: آخرین صحبت من با طاهری بود و او اعلام کرد تنها ۳۰۰ میلیون تومان می تواند برای تیم هزینه کند و آن هم در شرایطی که روز پنج شنبه هیات مدیره سپاهان تصویب کند. طاهری بیان کرد از این مبلغ هم ایاب و ذهاب تامین شود و هم قرار داد بازیکنان که من در جواب گفتم تیم رده هفتمی جدول نیز بیشتر از این مبلغ برای قرار داد بازیکنان هزینه می کند ما که تیم قهرمان هستیم چگونه با ۱۷۰ میلیون تومان قرار داد بازیکنان را ببندیم.

موحدی در ادامه گفت: طاهری پیشنهاد داد برای تیم اسپانسر جذب کنیم و آنگاه قرار داد را افزایش دهیم. این آخرین مکالمه ما با باشگاه بود. در حال حاضر مشکل فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ است که اخرین مهلت ارسال مدارک را تا پایان ساعت ۱۶ امروز اعلام کرده است و جلسه هیات مدیره برای تصویب ۳۰۰ میلیون تومان روز پنج شنبه است.

حال باید دید سازمان لیگ و فدراسون امروز تیم آینده سازان را از لیست خارج می کنند و یا اینکه تا روز پنج شنبه مهلت داده می شود.http://womensport.ir/36927/آخرین-امید-های-آینده-سازان-در-گرو-موافقت-فدراسیون-فوتبال