کد خبر : ۳۵۶۶۶ - تاریخ انتشار : چهارشنبه , ۱۹ / آبان / ۱۳۹۵ ۱۸:۳۳
دادکان، داورزنی و علیپور معاونان جدید؛
همسر پورحیدری یا فرهادی زاد؛ معاون جدید بانوان وزارت ورزش

ورزش بانو/ سيدرضا فيض‌آبادي- بدون شک اولين جايي که تغيير در آن کليد مي‌خورد دفتر جناب وزير است. براي دفتر وزارتي يا مدير کل وزارتي وزارت ورزش از برانوش نيک بين که سابقه مدير کلي چند استان و چند فدراسيون را دارد به عنوان گزينه اصلي نام مي‌برند. ضمن اين که محمدعلي شجاعي رئيس فدراسيون تير و کمان هم شانس زيادي دارد. شجاعي جاي پاي محکمي در تير و کمان البته ندارد.

براي معاونت همگاني از محمد عليپور رئيس فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي ياد مي‌کنند. عليپور که اولين معاونت همگاني را در سازمان ورزش در دوره اصلاحات بنيان نهاد، سال‌ها رياست فدراسيون همگاني را هم برعهده داشت.

در معاونت قهرماني محمدرضا داورزني و دکتر دادکان شانس دارند. داورزني البته اگر به معاونت قهرماني بيايد و جانشين سجادي شود نگراني‌ها بابت واليبال افزايش مي‌يابد و از طرفي براي وزير بخش قهرماني خيلي اهميت دارد. دادکان از جايي سفارش شده و داورزني از ياران و نزديکان سلطاني‌فر است. در معاونت بانوان از خانم دکتر فريده شجاعي (همسر مرحوم پورحيدري و نايب رئيس سابق فدراسيون فوتبال) و خانم فرهادي‌زاد مدير کل سابق ورزش بانوان نام مي‌برند.

حسن رباطي رئيس اسبق فدراسيون ورزش‌هاي رزمي و مدير عامل فعلي شرکت سرمايه‌گذاري ميراث فرهنگي جانشين سيدمناف هاشمي در معاونت منابع انساني و مالي خواهد شد. در معاونت فرهنگي غلامحسين شعباني مديرمسوول دنياي ورزش با علي‌نژاد رئيس فدراسيون ووشو جانشين دکتر احمدي خواهند شد.

دکتر مولوي‌زاده که در زمان رياست دکتر غفوري‌فرد هم در حراست وزارت ورزش بود به احتمال زياد مديرکل حراست خواهد شد. حراست بعد از رفتن رضا حسني‌خو سرپرست دارد و فاقد مدير کل است.

فعلا اين اخبار تا حدودي موثق به دست ما رسيده است. هر چند که در ورزش هر آن ممکن است تصميمات تغيير کند ولي آنچه مسلم است تغييرات در بخش‌هايي که گفتيم قطعي است.

امروز عصر مراسم معارفه سلطانی فر با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور در هتل المپیک برگزار شد تا کار مسعود سلطانی فر رسما از همین امروز کلید بخورد. کاری که یقینا با تغییرات گسترده در معاونت ها و ادارات کل ستادی آغاز خواهد شد.http://womensport.ir/35666/همسر-پورحیدری-یا-فرهادی-زاد-معاون-جدید-بانوان-وزارت-ورزش